User
New userChange password

Vánoční turnaj 2018Malý stůl | Trojband | 16. 12. 2018, 11.00 – 16. 12. 2018, 23.00

Finále

Kohout Štěpán
26 / 22 | 1.181 | 6
2
Đuranović Miodrag
28 / 22 | 1.272 | 6
0
16. 12. 2018, 19.50: Kohout Štěpán v Đuranović Miodrag

O 3. místo

Bača Libor
15 / 17 | 0.882 | 4
0
Vitouš Jan
24 / 17 | 1.411 | 4
2
16. 12. 2018, 19.50: Bača Libor v Vitouš Jan

Semifinále

Kohout Štěpán
24 / 14 | 1.714 | 6
2
Bača Libor
10 / 13 | 0.769 | 4
0
Đuranović Miodrag
24 / 20 | 1.200 | 3
2
Vitouš Jan
12 / 20 | 0.600 | 3
0
16. 12. 2018, 19.15: Kohout Štěpán v Bača Libor
16. 12. 2018, 19.15: Đuranović Miodrag v Vitouš Jan

Čtvrtfinále

Kohout Štěpán
24 / 13 | 1.846 | 5
2
Rösner Tomáš
12 / 12 | 1.000 | 3
0
Psota Peter
20 / 33 | 0.606 | 3
0
Bača Libor
29 / 33 | 0.878 | 4
2
Đuranović Miodrag
23 / 26 | 0.884 | 4
2
Bílek Rudolf
14 / 26 | 0.538 | 4
0
Kim Dong Wook
27 / 30 | 0.900 | 3
0
Vitouš Jan
35 / 31 | 1.129 | 3
2
16. 12. 2018, 18.00: Kohout Štěpán v Rösner Tomáš
16. 12. 2018, 18.00: Psota Peter v Bača Libor
16. 12. 2018, 18.00: Đuranović Miodrag v Bílek Rudolf
16. 12. 2018, 18.00: Kim Dong Wook v Vitouš Jan

KO 16

Kohout Štěpán
15 / 13 | 1.153 | 8
2
Forejt Vlastimil
7 / 13 | 0.538 | 2
0
Rösner Tomáš
15 / 20 | 0.750 | 3
2
Hambálková Irena
10 / 20 | 0.500 | 4
0
Psota Peter
15 / 18 | 0.833 | 3
2
Štok Radek
11 / 18 | 0.611 | 2
0
Bača Libor
15 / 13 | 1.153 | 7
2
Pešta Martin
9 / 13 | 0.692 | 6
0
Đuranović Miodrag
15 / 18 | 0.833 | 3
2
Mondšpígl Tomáš
9 / 18 | 0.500 | 2
0
Bílek Rudolf
15 / 14 | 1.071 | 5
2
Truksa Otakar
13 / 14 | 0.928 | 4
0
Brabec Karel
7 / 20 | 0.350 | 2
0
Kim Dong Wook
13 / 20 | 0.650 | 3
2
Smotlacha Miroslav
9 / 9 | 1.000 | 3
0
Vitouš Jan
15 / 9 | 1.666 | 4
2
16. 12. 2018, 17.00: Kohout Štěpán v Forejt Vlastimil
16. 12. 2018, 17.00: Rösner Tomáš v Hambálková Irena
16. 12. 2018, 17.00: Psota Peter v Štok Radek
16. 12. 2018, 17.00: Bača Libor v Pešta Martin
16. 12. 2018, 17.40: Đuranović Miodrag v Mondšpígl Tomáš
16. 12. 2018, 17.40: Bílek Rudolf v Truksa Otakar
16. 12. 2018, 17.40: Brabec Karel v Kim Dong Wook
16. 12. 2018, 17.40: Smotlacha Miroslav v Vitouš Jan

KO 32

volný los
Kohout Štěpán
Soukup Roman
8 / 13 | 0.615 | 2
0
Forejt Vlastimil
12 / 13 | 0.923 | 3
2
Rösner Tomáš
12 / 13 | 0.923 | 4
2
Pečeňanský Marcel
4 / 13 | 0.307 | 3
0
Oberdorfer Miloslav
4 / 15 | 0.266 | 1
0
Hambálková Irena
8 / 15 | 0.533 | 3
2
volný los
Psota Peter
Krahulík Miroslav
3 / 13 | 0.230 | 2
0
Štok Radek
12 / 13 | 0.923 | 3
2
Skolil Milota
3 / 15 | 0.200 | 1
0
Bača Libor
9 / 15 | 0.600 | 2
2
volný los
Pešta Martin
Đuranović Miodrag
volný los
Mondšpígl Tomáš
6 / 15 | 0.400 | 4
2
Vítek Jiří
4 / 15 | 0.266 | 1
0
Bílek Rudolf
12 / 15 | 0.800 | 4
2
Havránek Hynek
6 / 15 | 0.400 | 2
0
Truksa Otakar
volný los
Brabec Karel
6 / 15 | 0.400 | 2
2
Němčík Tomáš
6 / 15 | 0.400 | 2
0
Kim Dong Wook
8 / 15 | 0.533 | 2
2
Kudlík Vlastimil
4 / 15 | 0.266 | 1
0
Červenka Jiří
3 / 15 | 0.200 | 1
0
Smotlacha Miroslav
4 / 15 | 0.266 | 2
2
Vitouš Jan
volný los
16. 12. 2018, 15.45: volný los v Kohout Štěpán
16. 12. 2018, 15.45: Soukup Roman v Forejt Vlastimil
16. 12. 2018, 15.45: Rösner Tomáš v Pečeňanský Marcel
16. 12. 2018, 15.45: Oberdorfer Miloslav v Hambálková Irena
16. 12. 2018, 16.15: volný los v Psota Peter
16. 12. 2018, 16.15: Krahulík Miroslav v Štok Radek
16. 12. 2018, 16.15: Skolil Milota v Bača Libor
16. 12. 2018, 16.15: volný los v Pešta Martin
16. 12. 2018, 16.45: Đuranović Miodrag v volný los
16. 12. 2018, 16.45: Mondšpígl Tomáš v Vítek Jiří
16. 12. 2018, 16.45: Bílek Rudolf v Havránek Hynek
16. 12. 2018, 16.45: Truksa Otakar v volný los
16. 12. 2018, 17.15: Brabec Karel v Němčík Tomáš
16. 12. 2018, 17.15: Kim Dong Wook v Kudlík Vlastimil
16. 12. 2018, 17.15: Červenka Jiří v Smotlacha Miroslav
16. 12. 2018, 17.15: Vitouš Jan v volný los

Hlavní soutěž A

Hlavní soutěž A
Đuranović Miodrag
Brabec Karel
Štok Radek
Soukup Roman
Havránek Hynek
Krahulík Miroslav
Skóre
GP
NJP
NJPS
NS
Đuranović Miodrag

1
10/94/9
2
41.111
10/95/9
2
41.111
10/114/11
2
20.909
1/126/12
0
10.083
10/96/9
2
21.111
8
0.820 (41 / 50)
1.111
-
4
Brabec Karel

2
4/910/9
0
20.444
10/97/9
2
61.111
8/127/12
2
20.666
10/124/12
2
20.833
10/112/11
2
40.909
8
0.792 (42 / 53)
1.111
-
6
Štok Radek

3
5/910/9
0
20.555
7/910/9
0
20.777
10/96/9
2
21.111
9/129/12
1
20.750
8/128/12
1
20.666
4
0.764 (39 / 51)
1.111
-
2
Soukup Roman

4
4/1110/11
0
10.363
7/128/12
0
20.583
6/910/9
0
20.666
10/103/10
2
21.000
10/73/7
2
41.428
4
0.755 (37 / 49)
1.428
-
4
Havránek Hynek

5
6/121/12
2
20.500
4/1210/12
0
10.333
9/129/12
1
20.750
3/1010/10
0
10.300
7/127/12
1
20.583
4
0.500 (29 / 58)
0.750
-
2
Krahulík Miroslav

6
6/910/9
0
20.666
2/1110/11
0
10.181
8/128/12
1
20.666
3/710/7
0
10.428
7/127/12
1
20.583
2
0.509 (26 / 51)
0.666
-
2
16. 12. 2018, 11.30: Havránek Hynek v Đuranović Miodrag
16. 12. 2018, 11.55: Brabec Karel v Krahulík Miroslav
16. 12. 2018, 12.20: Soukup Roman v Štok Radek
16. 12. 2018, 12.45: Havránek Hynek v Krahulík Miroslav
16. 12. 2018, 13.35: Đuranović Miodrag v Štok Radek
16. 12. 2018, 14.00: Brabec Karel v Soukup Roman
16. 12. 2018, 14.25: Havránek Hynek v Štok Radek
16. 12. 2018, 14.50: Krahulík Miroslav v Soukup Roman
16. 12. 2018, 15.40: Đuranović Miodrag v Brabec Karel
16. 12. 2018, 16.05: Soukup Roman v Havránek Hynek
16. 12. 2018, 16.30: Štok Radek v Brabec Karel
16. 12. 2018, 16.30: Krahulík Miroslav v Đuranović Miodrag
16. 12. 2018, 16.55: Brabec Karel v Havránek Hynek
16. 12. 2018, 16.55: Soukup Roman v Đuranović Miodrag
16. 12. 2018, 16.55: Štok Radek v Krahulík Miroslav

Hlavní soutěž B

Hlavní soutěž B
Pešta Martin
Pečeňanský Marcel
Mondšpígl Tomáš
Vítek Jiří
Němčík Tomáš
Skóre
GP
NJP
NJPS
NS
Pešta Martin

1
7/125/12
2
20.583
7/129/12
0
10.583
8/123/12
2
10.666
5/120/12
2
10.416
6
0.562 (27 / 48)
0.666
-
2
Pečeňanský Marcel

2
5/127/12
0
10.416
10/125/12
2
40.833
5/123/12
2
20.416
5/124/12
2
30.416
6
0.520 (25 / 48)
0.833
-
4
Mondšpígl Tomáš

3
9/127/12
2
20.750
5/1210/12
0
10.416
7/128/12
0
30.583
6/125/12
2
10.500
4
0.562 (27 / 48)
0.750
-
3
Vítek Jiří

4
3/128/12
0
10.250
3/125/12
0
20.250
8/127/12
2
20.666
4/122/12
2
10.333
4
0.375 (18 / 48)
0.666
-
2
Němčík Tomáš

5
0/125/12
0
00.000
4/125/12
0
20.333
5/126/12
0
10.416
2/124/12
0
10.166
0
0.229 (11 / 48)
0.416
-
2
16. 12. 2018, 11.30: Němčík Tomáš v Pešta Martin
16. 12. 2018, 11.55: Vítek Jiří v Mondšpígl Tomáš
16. 12. 2018, 12.20: Pečeňanský Marcel v Mondšpígl Tomáš
16. 12. 2018, 13.10: Němčík Tomáš v Vítek Jiří
16. 12. 2018, 13.35: Pešta Martin v Vítek Jiří
16. 12. 2018, 14.00: Pečeňanský Marcel v Němčík Tomáš
16. 12. 2018, 14.25: Mondšpígl Tomáš v Němčík Tomáš
16. 12. 2018, 15.15: Pešta Martin v Pečeňanský Marcel
16. 12. 2018, 15.40: Vítek Jiří v Pečeňanský Marcel
16. 12. 2018, 16.05: Mondšpígl Tomáš v Pešta Martin

Hlavní soutěž C

Hlavní soutěž C
Kohout Štěpán
Hambálková Irena
Bílek Rudolf
Smotlacha Miroslav
Kudlík Vlastimil
Skóre
GP
NJP
NJPS
NS
Kohout Štěpán

1
10/117/11
2
20.909
10/51/5
2
82.000
10/43/4
2
62.500
10/71/7
2
41.428
8
1.481 (40 / 27)
2.500
-
8
Hambálková Irena

2
7/1110/11
0
20.636
10/129/12
2
30.833
7/124/12
2
30.583
6/125/12
2
20.500
6
0.638 (30 / 47)
0.833
-
3
Bílek Rudolf

3
1/510/5
0
10.200
9/1210/12
0
20.750
10/910/9
1
31.111
10/73/7
2
21.428
3
0.909 (30 / 33)
1.428
-
3
Smotlacha Miroslav

4
3/410/4
0
20.750
4/127/12
0
20.333
10/910/9
1
31.111
9/127/12
2
30.750
3
0.702 (26 / 37)
1.111
-
3
Kudlík Vlastimil

5
1/710/7
0
10.142
5/126/12
0
20.416
3/710/7
0
20.428
7/129/12
0
20.583
0
0.421 (16 / 38)
0.583
-
2
16. 12. 2018, 11.30: Kudlík Vlastimil v Kohout Štěpán
16. 12. 2018, 11.55: Bílek Rudolf v Hambálková Irena
16. 12. 2018, 12.45: Smotlacha Miroslav v Hambálková Irena
16. 12. 2018, 13.10: Kudlík Vlastimil v Bílek Rudolf
16. 12. 2018, 13.35: Kohout Štěpán v Bílek Rudolf
16. 12. 2018, 14.00: Smotlacha Miroslav v Kudlík Vlastimil
16. 12. 2018, 14.50: Hambálková Irena v Kudlík Vlastimil
16. 12. 2018, 15.15: Kohout Štěpán v Smotlacha Miroslav
16. 12. 2018, 15.40: Bílek Rudolf v Smotlacha Miroslav
16. 12. 2018, 16.05: Hambálková Irena v Kohout Štěpán

Hlavní soutěž D

Hlavní soutěž D
Vitouš Jan
Truksa Otakar
Bača Libor
Forejt Vlastimil
Rösner Tomáš
Skóre
GP
NJP
NJPS
NS
Vitouš Jan

1
10/106/10
2
31.000
10/102/10
2
31.000
10/104/10
2
31.000
10/70/7
2
51.428
8
1.081 (40 / 37)
1.428
-
5
Truksa Otakar

2
6/1010/10
0
20.600
10/75/7
2
31.428
10/32/3
2
63.333
7/128/12
0
10.583
4
1.031 (33 / 32)
3.333
-
6
Bača Libor

3
2/1010/10
0
20.200
5/710/7
0
20.714
10/85/8
2
31.250
8/123/12
2
10.666
4
0.675 (25 / 37)
1.250
-
3
Forejt Vlastimil

4
4/1010/10
0
10.400
2/310/3
0
10.666
5/810/8
0
20.625
10/62/6
2
51.666
2
0.777 (21 / 27)
1.666
-
5
Rösner Tomáš

5
0/710/7
0
00.000
8/127/12
2
20.666
3/128/12
0
10.250
2/610/6
0
10.333
2
0.351 (13 / 37)
0.666
-
2
16. 12. 2018, 11.30: Forejt Vlastimil v Truksa Otakar
16. 12. 2018, 12.20: Vitouš Jan v Rösner Tomáš
16. 12. 2018, 12.45: Bača Libor v Rösner Tomáš
16. 12. 2018, 13.10: Forejt Vlastimil v Vitouš Jan
16. 12. 2018, 13.35: Truksa Otakar v Vitouš Jan
16. 12. 2018, 14.25: Bača Libor v Forejt Vlastimil
16. 12. 2018, 14.50: Rösner Tomáš v Forejt Vlastimil
16. 12. 2018, 15.15: Truksa Otakar v Bača Libor
16. 12. 2018, 15.40: Vitouš Jan v Bača Libor
16. 12. 2018, 16.30: Rösner Tomáš v Truksa Otakar

Hlavní soutěž E

Hlavní soutěž E
Psota Peter
Červenka Jiří
Kim Dong Wook
Skolil Milota
Oberdorfer Miloslav
Skóre
GP
NJP
NJPS
NS
Psota Peter

1
5/123/12
2
20.416
8/123/12
2
20.666
7/123/12
2
20.583
3/123/12
1
10.250
7
0.479 (23 / 48)
0.666
-
2
Červenka Jiří

2
3/125/12
0
20.250
3/710/7
0
10.428
5/124/12
2
20.416
10/109/10
2
31.000
4
0.512 (21 / 41)
1.000
-
3
Kim Dong Wook

3
3/128/12
0
10.250
10/73/7
2
51.428
4/120/12
2
10.333
2/101/10
10.200
4
0.463 (19 / 41)
1.428
-
5
Skolil Milota

4
3/127/12
0
20.250
4/125/12
0
10.333
0/124/12
0
00.000
5/122/12
2
20.416
2
0.250 (12 / 48)
0.416
-
2
Oberdorfer Miloslav

5
3/123/12
1
10.250
9/1010/10
0
50.900
1/102/10
10.100
2/125/12
0
10.166
1
0.340 (15 / 44)
0.900
-
5
16. 12. 2018, 11.55: Oberdorfer Miloslav v Kim Dong Wook
16. 12. 2018, 12.20: Skolil Milota v Psota Peter
16. 12. 2018, 12.45: Červenka Jiří v Psota Peter
16. 12. 2018, 13.10: Oberdorfer Miloslav v Skolil Milota
16. 12. 2018, 14.00: Kim Dong Wook v Skolil Milota
16. 12. 2018, 14.25: Červenka Jiří v Oberdorfer Miloslav
16. 12. 2018, 14.50: Psota Peter v Oberdorfer Miloslav
16. 12. 2018, 15.15: Kim Dong Wook v Červenka Jiří
16. 12. 2018, 16.05: Skolil Milota v Červenka Jiří
16. 12. 2018, 16.30: Psota Peter v Kim Dong Wook

Skóre - Součet skóre ze zápasů
GP - Generální průměr
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
NJPS - Nejvyšší jednotlivý průměr setu
NS - Nejvyšší série